Ciasta drożdżowe bez tajemnic! I 04.12.2021

Data: 04.12.2021
Godzina: 15:00 - 18:00

Miejsce: Comfort Food Studio

250

Drożdżowe bez tajemnic. Drożdżowe vs maślane, które lepsze?

Sprzedaż biletów zakończona.

Kategoria:

Opis

Domowe wypieki! Ciasta drożdżowe bez tajemnic! Wspomnienie dzieciństwa, to wypieki naszych mam i babć, to beztroskie chwile wypełnione zapachem drożdży, ciepłego mleka, gwarem rodzinnym, czytaniem książek w towarzystwie ciepłego ciasta… Takie i inne wspomnienia, często wypełnione wypiekami. Wypiekami porannymi, wypiekami weekendowymi, wypiekami słodkimi ale i wytrawnymi. To one będą przedmiotem szkolenia.

Domowe wypieki! Ciasta drożdżowe bez tajemnic! Jak zrobić idealne, jak zrobić jedno ciasto i stworzyć kilka dań! Ciasta, które pokochacie i staną się podstawą Waszych śniadań i innych posiłków. Ciasta dzięki którym przestaniecie martwić się o to, że nie ma bułek na śniadanie,  pobudzicie własne wspomnienia ale jednocześnie będziecie tworzyć nowe, świeże i pachnące.

Jedno ciasto wiele możliwości – ciasto drożdżowe!

  1. Domowa chałka z kruszonką 
  2. Słodkie bułeczki z makiem 
  3. Maślane rogaliki 
  4. Bułeczki warzywno – ziołowe 
  5. Bułka z kaszanką i wiśniami 

Prowadząca:

Anna Klajmon – pasjonatka tradycji w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wielbicielka prostych smaków, odważna i konsekwentna. Kusi smakami sięgając do smaków dzieciństwa oraz wiedzy poprzednich pokoleń. Wie po jakie: produkty, przyprawy, zioła sięgnąć aby jedzenie stało się olbrzymią przyjemnością dla wszystkich zmysłów. Ania od lat tworzy nowe przepisy. Aktualnie jest w trakcie przygotowywania własnej marki produktów pośród których pojawią się takie klasyki jak: mleczne krówki, klasyczny blok i inne. Informacje gdzie je kupić na pewno znajdziecie na jej profilu @mama_szef.

Koniecznie zabierzcie ze sobą pojemniki/torebki na świeże pieczywo – wyjdziecie z pełnymi brzuchami, z pełną głową ale też rękami pełnymi wspaniałych wypieków. To będzie aromatyczny czas.

Domowe wypieki! Ciasta drożdżowe bez tajemnic! Po tym szkoleniu pyszne wypieki będą gościły w Waszych domach tworząc nowe historie.